Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаНовини → Новини лікарні

Новини лікарні

Новини лікарні    18 Жовтень, 2021

Нагородили пам'ятною медаллю 6 та 7 жовтня 2021 року в м.Суми відбувся 10 з'їзд інфекціоністів України. 
детальніше... →

 
Новини лікарні    29 Вересень, 2021

Отримали новий сертифікат «Системи управління якістю. Вимоги» В понеділок 27 вересня керівниця ДП «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Данчук Л.П. прибула на оперативну нараду, де повідомила, що КНП «Обласна лікарня» за результатами чергового аудиту, проведеного в серпні 2021 року, отримує сертифікат, який засвідчує, що система управління якістю закладу стосовно послуги у сфері охорони здоров’я відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги».
детальніше... →

 
Новини лікарні    16 Вересень, 2021

Трансплантація – шанс для пацієнтів на життя На початку літа в КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» обласної ради провели першу на Житомирщині операцію з пересадки нирки, а нині тут готуються до першої операції із трансплантації серця.
детальніше... →

 
Новини лікарні    5 Серпень, 2021

В обласній раді відбулась нарада з директорами комунальних медичних підприємств Житомирської обласної ради. Зокрема, присутні обговорили проблемні питання, що виникли у ході реалізації медичної реформи. Серед головних, що були озвучені практично всіма директорами закладів охорони здоров’я, є врегулювання процесу контрактування медичних закладів області Національною службою здоров’я України (НСЗУ).
детальніше... →

 
Новини лікарні    22 Липень, 2021

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів у Житомирській обласній раді засідання круглого столу на тему: «Соціальний захист та пенсійне забезпечення осіб які постраждали від Чорнобильської катастрофи».
детальніше... →

 
Новини лікарні    22 Липень, 2021

Затвердження статутів, зміни штатного розпису, звернення комунальних установ та інші питання розглянули депутати під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. Участь у роботі комісії взяли заступник голови обласної ради Володимир Ширма та перший заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Остапченко.
детальніше... →

 
Новини лікарні    19 Липень, 2021

В обласній лікарні ім. Гербачевського відбувся круглий стіл «Перспективи та виклики розвитку телемедицини у Житомирській області».
детальніше... →

 
Новини лікарні    23 Червень, 2021

В обласній клінічній лікарні імені О.Ф. Гербачевського відбулась прес-конференція щодо першої проведеної на Житомирщині операції з пересадки нирки.
детальніше... →

 
Новини лікарні    18 Червень, 2021

18 червня у КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради відбувся святковий концерт до Дня медичного працівника за участі військового оркестру Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.
детальніше... →

 
Новини лікарні    17 Червень, 2021

З метою сприяння діяльності КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради і поліпшення його матеріально-технічної бази, покращення якості і доступності медичних послуг населенню Житомирської області, реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я в закладі створена Опікунська рада.
детальніше... →

 
Новини лікарні    17 Червень, 2021

У вівторок, 15.06.2021 року, відбулась 8-ма сесія Овруцької міської ради VIII скликання (друге пленарне засідання), яка присвячена 35-роковинам аварії на Чорнобильській АЕС.
детальніше... →

 
Новини лікарні    3 Червень, 2021

Медичні сестри неврологічного відділення з БІТ з надання допомоги пацієнтам з ГПМК прийняли участь у Міжнародному тренінгу для медичних сестер та братів «Фахова школа з інсультної допомоги для медсестринства»
детальніше... →

 
Новини лікарні    27 Травень, 2021

Перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко взяв участь у засіданні круглого столу «Трансплантація в Україні: досягнення та виклики». Захід відбувся на базі Житомирської обласної клінічної лікарні імені О. Ф. Гербачевського.
детальніше... →

 
Новини лікарні    13 Травень, 2021

На відкриття відділення нефрології завітали голова обласної ради Володимир Федоренко разом з заступниками Олегом Дзюбенко та Володимиром Ширмою, голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, депутати обласної ради.
детальніше... →

 
Новини лікарні    11 Травень, 2021

Заступник голови обласної ради Володимир Ширма здійснив робочий візит до комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради.
детальніше... →

 
Новини лікарні    26 Березень, 2021

Пам'яті колеги КНП «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради з глибоким сумом сповіщає, що 25.03.2021 р. пішов з життя  лікар – нейрохірург  нейрохірургічного відділення з ліжками інтенсивної терапії Ващенко Іван Михайлович.   
детальніше... →

 
Новини лікарні    25 Березень, 2021

Вітання
детальніше... →

 
Новини лікарні    22 Січень, 2021

Незважаючи на пандемію COVID-19, у 2020 році Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського зберегла штатну чисельність працівників у повному обсязі. Окрім того, торік закладу вдалося купити велоергометр, розширити сфери медичних та немедичних платних послуг тощо. У планах – провести першу в області пересадку нирки та серця.
детальніше... →

 
Новини лікарні    24 Грудень, 2020

З нагоди 4 річниці з моменту відкриття Терапевтичного відділення №1 (ЦРЗН) в КНП «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради трудовий колектив відділення отримав щирі привітання та подяку за свою сумлінну працю від ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, громадських організацій і благодійних фондів.
детальніше... →

 
Новини лікарні    21 Грудень, 2020

17 грудня 2020 року
детальніше... →