Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

Головна → Листи, оголошення, відгуки

Листи, оголошення, відгуки

ОГОЛОШЕННЯ!

Телемедичні консультації на платформі MEDINET надаються спеціалістами КНП "Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського" в будні дні з 9.00 до 13.00 (на період карантину). Після завершення карантину, графік надання консультацій зміниться, про що буде повідомлено згодом.


ОГОЛОШЕННЯ!

 

З 02 березня 2020 року в кабінеті 414 консультативно - діагностичної поліклініки буде здійснювати прийом
лікар сексопатолог - Драгомир Ігор Олексійович.
Перелік нозологій:
- ГІПОГОНАДИЗМ;
- ЕРЕКТИЛЬНА ДИСФУНКЦІЯ;
- ІДІОПАТИЧНЕ ВАРІКОЦЕЛЕ;
- ІШЕМІЧНИЙ ПРІАПІЗМ;
- КРИПТОРХІЗМ;
- УРЕТРИТ;
- ФІБРОПЛАСТИЧНА ІНДУРАЦІЯ СТАТЕВОГО ЧЛЕНА (ХВОРОБА ПЕЙРОНІ; ХРОНІЧНИЙ ОРХОЕПІДИДИМІТ;
- ХРОНІЧНИЙ ПРОСТАТИТ;
- ЧОЛОВІЧА БЕЗПЛІДНІСТЬ.

 

 

Оголошення

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського з 01 липня 2016 року працює кабінет телемедицини, який створений з метою забезпечення  надання медичної допомоги пацієнтам, коли відстань є критичним чинником.

Заявки на консультацію від медичних закладів області  приймаються по електронній адресі  medisazt@gmail.com      або     medisa@meta.ua  згідно додатку1. 

З  "Положенням про кабінет телемедицини" та додатками можна ознайомитися  на сайті лікарні у рубриці   "Медичним працівникам (для ознайомлення)". Також можна скачати бланк заявки. 

 Оголошення

 Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського Житомирської обласної ради повідомляє, що у відділенні судинної хірургії освоєна та впроваджена нова методика лікування хворих з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок за допомогою лазера (ЭВЛК). Методика використовується як самостійна, так і в комбінації з іншими косметичними методиками (мініфлебектомія, мікросклеротерапія та інші).

Метод має ряд переваг перед класичними хірургічними втручаннями:  мала травматичність, висока косметичність, короткий реабілітаційний період, в тому числі стаціонарний.

З приводу лікування даним методом необхідно звертатися в установленому порядку до судинного хірурга обласної консультативної поліклініки (кабінет 510) і в разі установлення показів, хірургічне втручання даною методикою буде виконано безкоштовно.

Контактний телефон 34-14-55 Олійник Л.І. Кириленко С.І.

Переглянути файли: