Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

Головна → Новини

Новини

Новини лікарні    18 Жовтень, 2021

Нагородили пам'ятною медаллю 6 та 7 жовтня 2021 року в м.Суми відбувся 10 з'їзд інфекціоністів України. 
детальніше... →

 
Новини лікарні    29 Вересень, 2021

Отримали новий сертифікат «Системи управління якістю. Вимоги» В понеділок 27 вересня керівниця ДП «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Данчук Л.П. прибула на оперативну нараду, де повідомила, що КНП «Обласна лікарня» за результатами чергового аудиту, проведеного в серпні 2021 року, отримує сертифікат, який засвідчує, що система управління якістю закладу стосовно послуги у сфері охорони здоров’я відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги».
детальніше... →

 
Новини лікарні    27 Травень, 2021

Перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко взяв участь у засіданні круглого столу «Трансплантація в Україні: досягнення та виклики». Захід відбувся на базі Житомирської обласної клінічної лікарні імені О. Ф. Гербачевського.
детальніше... →

 
Новини лікарні    13 Травень, 2021

На відкриття відділення нефрології завітали голова обласної ради Володимир Федоренко разом з заступниками Олегом Дзюбенко та Володимиром Ширмою, голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, депутати обласної ради.
детальніше... →

 
Новини лікарні    23 Квітень, 2018

ЛІДЕРИ ЗМІНЮЮТЬ СВІТ З метою формування національної платформи для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку медсестринської спеціальності в межах 29-ої Міжнародної медичної виставки Public Health 8 жовтня 2020 року проходив семінар «Школа медсестринства – School of Nursing».
детальніше... →

 
Новини лікарні    9 Жовтень, 2020

7 жовтня в приміщенні КНП "Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради відбулися урочистості з нагоди 125-річчя від дня заснування обласної лікарні.
детальніше... →

 
Новини лікарні    18 Червень, 2020

Обласна лікарня надаватиме також і первинну допомогу Обласна лікарня надаватиме також і первинну допомогу
детальніше... →

 
Новини лікарні    5 Квітень, 2020

Реконструкція лабораторії Житомирська обласна община вірмен «Еребуні» профінансувала реконструкцію приміщення вірусологічної лабораторії для визначення коронавірусу, яка діятиме на базі КНП "Обласна клінічна лікарня ім. Гербачевського" Житомирської оласної ради.
детальніше... →

 
Новини лікарні    5 Лютий, 2020

Медична рада обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського підбила підсумки роботи закладу у 2019 році В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 4 лютого відбулась медична рада за підсумками діяльності закладу у 2019 році. Участь у медичній раді взяли голова обласної ради Володимир Ширма, заступниця голови облдержадміністрації Наталія Остапченко, начальник профільного управління облдержадміністрації Микола Суслик, керівники структурних підрозділів та медичні працівники лікарні.
детальніше... →