Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

Головна → Новини

Новини

Новини лікарні    19 Травень, 2022

У Житомирі в обласній лікарні зробили третю за дев'ять місяців операцію з пересадки нирки 16 травня у Житомирі в обласній лікарні імені Олександра Гербачевського виписали пацієнтів, яким зробили операцію з пересадки нирки. Це третя трансплантація, яку провели у цьому медичному закладі впродовж дев'яти місяців. Про це Суспільному розповів генеральний директор обласної лікарні Богдан Леськів.
детальніше... →

 
Новини лікарні    11 Травень, 2022

За сприяння гуманітарного штабу Житомирської обласної ради клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського отримала благодійну допомогу Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського отримала благодійну допомогу у вигляді лікарських засобів та медичних виробів загальною вартістю близько 700 тисяч гривень від гуманітарного штабу Житомирської обласної ради.
детальніше... →

 
Новини лікарні    10 Травень, 2022

Робота обласної лікарні в умовах війни
детальніше... →

 
Новини лікарні    10 Травень, 2022

Рішенням Президії УСВА (Української Спілки ветеранів Афганістану) нагороджено цілу низку працівників галузі охорони здоров’я та медицини.  
детальніше... →

 
Новини лікарні    30 Квітень, 2022

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко разом з архієреєм Житомирсько-Овруцької єпархії ПЦУ Єпископом Паїсієм та заступником Володимиром Ширмою відвідали та привітали з Великоднем лікарів та пацієнтів Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф. Гербачевського та Житомирської.обласної дитячої клінічної лікарені.
детальніше... →

 
Новини лікарні    23 Квітень, 2018

ЛІДЕРИ ЗМІНЮЮТЬ СВІТ З метою формування національної платформи для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку медсестринської спеціальності в межах 29-ої Міжнародної медичної виставки Public Health 8 жовтня 2020 року проходив семінар «Школа медсестринства – School of Nursing».
детальніше... →

 
Новини лікарні    18 Червень, 2020

Обласна лікарня надаватиме також і первинну допомогу Обласна лікарня надаватиме також і первинну допомогу
детальніше... →