Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаНовини → Всі новини

Всі новини

Новини лікарні    19 Жовтень, 2016

Ремонтні роботи у відділенні для «чорнобильців» проведені на 90 відсотків. Голова обласної ради Володимир Ширма оглянув хід ремонтних робіт терапевтичного відділення №2 в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.
детальніше... →

 
Новини лікарні    21 Вересень, 2016

За словами заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, цей крок було зроблено у відповідь на численні прохання керівників лікарень з різних областей України.  
детальніше... →

 
Новини лікарні    14 Вересень, 2016

Програма "Ваше здоров'я". «Як врятувати медицину?,,»
детальніше... →

 
Новини лікарні    11 Липень, 2016

Чи працює «народний томограф»?  З таким запитанням останнім часом часто звертаються до УОЗ ОДА. Саме тому 6 липня, по завершенні апаратної наради, начальник управління охорони здоров’я ОДА О. М.Торбас разом з головними лікарями лікувальних закладів завітали до ОКЛ ім. О.Ф.Гербачевського, щоб усі присутні разом з представниками ЗМІ змогли наочно переконатись у роботі магнітно-резонансного томографа.
детальніше... →

 
Новини лікарні    11 Липень, 2016

На базі Обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського лікарі проходитимуть перепідготовку  Сьогодні, 30 червня, у м. Києві головний лікар Обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського Богдан Леськів підписав угоду про співпрацю з ректором Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Юрієм Вороненком. На підписанні угоди був присутній перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма.
детальніше... →

 
Новини лікарні    9 Липень, 2016

    На днях в Житомирской областной больнице появился новый современный аппарат-нейрохирургический микроскоп LEICA F 40, стоимость которого составляет около 80 тысяч евро. Такой аппарат единственный в области. Его подарил больнице благотворительный фонд "Хлебный дом", который уже около девяти лет сотрудничает с медицинскими учреждениями Житомира и области.
детальніше... →

 
Новини лікарні    24 Червень, 2016

Подяка від 95-ої Житомирської окремої десантно-штурмової бригади  Подяка від 95-ої Житомирської окремої десантно-штурмової бригади
детальніше... →

 
Новини лікарні    23 Червень, 2016

Богдан Леськів: "Комунальний МРТ придбали не лише для пацієнтів обласної лікарні, а й для всіх жителів Житомирщини"     В обласній лікарні 9 червня нарешті почав працювати кому­нальний магнітно-резонансний томограф. Непроста історія його придбання тягнеться ще з 2014 року. За цей час довелося подолати чимало труднощів і за­вдяки спільним зусиллям кері­вництва області та обласної клі­нічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського тепер обстеження на високоточному апараті можуть пройти всі жителі Житомирщи­ни.     Свій внесок у цю непросту, але конче необхідну для людей справу, зробив і головний лі­кар обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського Бог­дан Леськів. На цій посаді він перебуває з 19 березня 2015 року. Богдан Богданович прига­дує, що після голосування за його призначення головним лі­карем депутати обласної ради того ж дня підтримали виділен­ня коштів на придбання магніт­но-резонансного томографа (МРТ). Таким чином, визначили один із пріоритетних напрямків роботи для нового керівника. Вже зараз він може звітувати про його реалізацію,     Про довгоочікуваний МРТ, підготовку до його встановлен­ня та роботу апарату Богдан Леськів розповідає в інтерв'ю чи­тачам газети "Субота".
детальніше... →

 
Новини лікарні    16 Червень, 2016

День медичного працівника В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського відбулися урочистості до Дня медичного працівника 
детальніше... →

 
Новини лікарні    16 Червень, 2016

Відбулося офіційне відкриття роботи магнітно-резонансного томографа.  9 червня у приміщенні обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського  Житомирської обласної ради відбулося офіційне відкриття роботи магнітно-резонансного томографа.
детальніше... →

 
Новини лікарні    20 Травень, 2016

Свято Вишиванки Сьогодні, 19 травня, українці відзначають День вишиванки.
детальніше... →

 
Новини лікарні    25 Лютий, 2016

На базі обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського розпочали встановлювати магнітно-резонансний томограф. Хід виконання робіт сьогодні, 23 лютого, проконтролював перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма.
детальніше... →

 
Новини лікарні    31 Січень, 2016

22 січня Житомирська об­ласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського від­значала своє 120-річчя.
детальніше... →

 
Новини лікарні    14 Січень, 2016

Учасник АТО Микола Олексійович Кравець на схід пішов добровольцем – як сам сказав: «Треба ж комусь Україну захищати!» З вересня 2014 року був на передовій, а в березні 2015 потрапив у госпіталь. Що пережив – не переповісти! Неодноразові контузії, запалення легенів, потім виявили проблеми з серцем - до війни їх не було. Й у результаті – операція в центрі серця в столиці. Тривале відновлення проходить зараз в обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського.
детальніше... →

 
Новини лікарні    31 Грудень, 2015

Новорічний подарунок Обласній клінічній лікарні від меценатів благодійного фонду "Центр утеплення"
детальніше... →

 
Новини лікарні    31 Грудень, 2015

Приміщення під МРТ готове до розміщення обладнання.
детальніше... →

 
Новини лікарні    28 Грудень, 2015

Віддавай світові найкраще, що в тебе є, і цього може ніколи не вистачити. Все одно віддавай світові найкраще, що в тебе є. Мати Тереза.
детальніше... →

 
Новини лікарні    22 Грудень, 2015

 «Ти - талановитий і мудрий, як Соломон!» Так говорив про обдаро­ваного хірурга Іллю Ізраїловича Шмулевича О.Ф.Гербачевсъкий.
детальніше... →

 
Новини лікарні    7 Грудень, 2015

Людина, котра творила історію Будь-яка справа завжди матиме на успіх, якщо за неї беруться тала­новиті, професійні особистості - бо саме вони творять історію, на них тримається світ - Розвиток обласної лікарні тісно пов'язаний з іменем видатного організатора охорони здоров'я на Житомирщині Олександра Федоровича Гербачевського.
детальніше... →

 
Новини лікарні    7 Грудень, 2015

        На території Житомирської обласної  клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського триває реконструкція лікувального корпусу № 2, розміщення закупленого за кошти обласного бюджету магнітно-резонансного томографа «Achieva  1.5T» виробництва компанії «Philips», повідомляють у прес-службі обласної ради.
детальніше... →