Інсульт. Інфаркт. Телефонуйте - 103 !

ГоловнаНовини → Всі новини

Всі новини

Новини лікарні    14 Квітень, 2022

П'ятеро жителів Житомирщини отримали поранення після авіанальоту російських військ. Вночі 14 березня російські військові завдали чергового авіаудару по території Житомирщини – в результаті авіанальоту на смт Ставище п'ятеро людей отримали поранення.
детальніше... →

 
Новини лікарні    14 Квітень, 2022

У Житомирі обласна клінічна лікарня надає тільки невідкладну допомогу У Житомирі в обласній лікарні імені Олександра Гербачевського з початку бойових дій надається допомога громадянам, які зазнали поранень і травм. Про це Суспільному розповів генеральний директор обласної клінічної лікарні Богдан Леськів.
детальніше... →

 
Новини лікарні    14 Квітень, 2022

На Житомирщині надають допомогу пацієнтам з Київщини У Житомирській обласній клінічній лікарні імені О.Ф. Гербачевського надають допомогу пацієнтам із Київщини. Лікарня працює у штатному режимі. Про це Суспільному розповів генеральний директор обласної лікарні Богдан Леськів.
детальніше... →

 
Новини лікарні    9 Лютий, 2022

Українці, які потребують пересадки органів, сьогодні мають реальний шанс на життя. У 2019 році Верховна Рада ухвалила закон про трансплантацію, який розблокував пересадку органів. Наразі в Україні існують два законодавчо регламентовані види донорства: живе та посмертне донорство.  
детальніше... →

 
Новини лікарні    18 Січень, 2022

14 січня у Житомирській обласній клінічній лікарні імені Гербачевського журналістам показали, як лікарі консультують колег з районних лікарень за допомогою телемедицини. Про це Суспільному розповіла медична директорка обласної лікарні Наталія Герасимчук.
детальніше... →

 
Новини лікарні    12 Січень, 2022

У Житомирі вже виписали додому пацієнтку, якій зробили операцію з трансплантації нирки
детальніше... →

 
Новини лікарні    23 Грудень, 2021

Генеральний директор КНП "Обласна клінічна лікарня ім О.Ф.Гербачевського"  вручив відзнаку КНП "Обласна лікарня" президенту компанії "Рудь"  Петру Володимировичу Рудь за вагомий особистий внесок та підтримку закладу.
детальніше... →

 
Новини лікарні    22 Грудень, 2021

В рамках заходів передбаченими спільним розпорядженням голів обласної ради та обласної адміністрації присвяченого 35-тій річниці аварії на ЧАЕС відбулось відкриття амбулаторного відділення центру надання спеціалізованої медичної допомоги жителям Житомирської області із числа осіб, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
детальніше... →

 
Новини лікарні    21 Грудень, 2021

Подарунки на Миколая для лікарні Голова обласної ради Володимир Федоренко разом з Леонідом Антонюком відвідали обласну  клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського, спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО.  Напередодні свята Святого Миколая привезли подарунки від Благодійного фонду допомоги у Східній Європі за сприяння Благодійного Фонду «Хлібний дім» у м.Житомирі.
детальніше... →

 
Новини лікарні    14 Грудень, 2021

Голова обласної ради Володимир Федоренко разом з головою обласної громадської організації "Дзвони Чорнобиля" Леонідом Антонюком відвідали обласну  клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського, спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС, яке розраховане на 40 ліжко-місць. 
детальніше... →

 
Новини лікарні    10 Грудень, 2021

В обллікарні ім. Гербачевського провели першу операцію з видалення тромбу судин головного мозку
детальніше... →

 
Новини лікарні    2 Грудень, 2021

29.11.2021 року в КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради під головуванням  заступника голови обласної ради Ширми В. В. та за участю народного депутата України Кузьміних С. В., депутатів обласної ради Чорноморця О. П. та Піонтковського П. В., генерального директора КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського» Леськіва Б. Б, голови Житомирської обласної добровільної асоціації «Дзвони Чорнобиля» Антонюка Л. О. відбулася  робоча нарада з питання поліпшення організації надання спеціалізованої медичної допомоги жителям Житомирської області із числа осіб, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в обласній лікарні.
детальніше... →

 
Новини лікарні    29 Листопад, 2021

23 листопада у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського літньому пацієнтові вперше зробили операцію з усунення гострої кишкової непрохідності за допомогою лапароскопії. Про це Суспільному розповів завідувач хірургічного відділення лікарні Віктор Перепелиця.
детальніше... →

 
Новини лікарні    23 Листопад, 2021

В обласній лікарні Житомира почали робити операції без розрізів на судинах нижніх кінцівок
детальніше... →

 
Новини лікарні    3 Листопад, 2021

15 ПОТУЖНИХ КИСНЕВИХ КОНЦЕНТРАТОРІВ ЗАГАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ МАЙЖЕ 800 тис. грн та 3 500 ШВИДКИХ ТЕСТІВ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИГЕНУ ДО КОРОНАВІРУСУ придбала в листопаді (1 листопада) Лікарняна каса для закладів охорони здоров'я області для діагностування та надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19.
детальніше... →

 
Новини лікарні    18 Жовтень, 2021

Нагородили пам'ятною медаллю 6 та 7 жовтня 2021 року в м.Суми відбувся 10 з'їзд інфекціоністів України. 
детальніше... →

 
Новини лікарні    29 Вересень, 2021

Отримали новий сертифікат «Системи управління якістю. Вимоги» В понеділок 27 вересня керівниця ДП «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Данчук Л.П. прибула на оперативну нараду, де повідомила, що КНП «Обласна лікарня» за результатами чергового аудиту, проведеного в серпні 2021 року, отримує сертифікат, який засвідчує, що система управління якістю закладу стосовно послуги у сфері охорони здоров’я відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги».
детальніше... →

 
Новини лікарні    16 Вересень, 2021

Трансплантація – шанс для пацієнтів на життя На початку літа в КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» обласної ради провели першу на Житомирщині операцію з пересадки нирки, а нині тут готуються до першої операції із трансплантації серця.
детальніше... →

 
Новини лікарні    5 Серпень, 2021

В обласній раді відбулась нарада з директорами комунальних медичних підприємств Житомирської обласної ради. Зокрема, присутні обговорили проблемні питання, що виникли у ході реалізації медичної реформи. Серед головних, що були озвучені практично всіма директорами закладів охорони здоров’я, є врегулювання процесу контрактування медичних закладів області Національною службою здоров’я України (НСЗУ).
детальніше... →

 
Новини лікарні    22 Липень, 2021

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів у Житомирській обласній раді засідання круглого столу на тему: «Соціальний захист та пенсійне забезпечення осіб які постраждали від Чорнобильської катастрофи».
детальніше... →